Montáž infrasauny

Takže Vaše infrasauna dorazila a Vy se nemůžete dočkat kdy ji odzkoušet? Pojďme si říci jak zvládnout samotnou montáž Vaší infrasauny, která by Vám neměla zabrat více než 1-2 hodiny.

Montáž vyžaduje nejméně 2 dospělé osoby. Naše infrasauny doručujeme obvykle v 2 nebo 3 kartonech, případně na paletě (v závislosti na druhu a velikosti Vámi vybraného modelu).

Pokud byste si nevěděli rady při montáži, rádi Vám poradíte prostřednictvím naší zákaznické podpory po telefonu nebo emailem.

Než se pustíte do montáže zkontrolujte obsah balení. Najděte manuál s podrobnými informacemi ke samotné montáži a obsluze zařízení. Součástí každé infrasauny je manuál v anglickém, slovenském a anglickém jazyce. Pečlivě a důkladně si pozorně celý návod před montáží a prvním použitím infrasauny. Doporučujeme Vám ponechat si tento návod pro budoucí použití.

V první řadě najděte vhodné místo s rovným a stabilním povrchem pro vaši infrasaunu. Vhodné místo by mělo mít v blízkosti možnost připojení infrasauny ke klasické zásuvce.

Když máte vybrané vhodné místo, začněte skládat infrasaunu postupem podle manuálu od položení spodního panelu, přes spojení bočních panelů, vnitřních panelů, předního panelu, Zarovnání vrchního panelu, připojení napájení až po připojení rádia / cd přehrávače a instalaci ionizátoru.

Pokud to budete mít vše hotové a připravené k použití, vyzkoušejte zda vše funguje jak má. Připojte infrasaunu do elektrické zásuvky a ujistěte se zda: kontrolní panel (nastavení teploty, času, zapnutí / vypnutí světel), ohřívače, rádio / CD přehrávač a ionizátor fungují.

Věříme, že s našimi produkty budete spokojeni a využijete výhody, které infrasauny nabízejí. Přejeme Vám příjemné saunování.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info