EMF v infrasauně

Co to je EMF?

EMF (Electromagnetic Fields) je zkratka pro elektromagnetické pole. Elektromagnetická pole (nazývané také Elektrosmog) se vytvářejí v oblasti toku elektrického proudu v elektrospotřebičích, např. při používání fénu, mikrovlnné trouby, ventilátoru, a.t.ď ...
Infrasauna je taktéž elektrospotřebič ai při jejím provozu se také vytváří elektromagnetické pole. Hodnota magnetické indukce elektromagnetického pole by měla být v infrasauně co nejnižší. Za zcela bezpečnou se považuje hodnota nižší než 4 mG (mili Gauss), což odpovídá 0,4 μT v soustavě SI.

V infasaunách BIET, které jsou vybaveny karbonovými zářiči s nízkým EMF, je hodnota magnetické indukce elektromagnetického pole na minimální úrovni - je menší než 3 mG.
Takže naše infrasauny, kromě toho že jsou zcela bezpečné, tak jsou vhodné i pro lidi citlivých na působení elektromagnetického pole.

Na trhu je mnoho značek ifrasáun, jejichž hodnoty EMF v infrasaunách jsou často 20 - 70 mG, dokonce v některých infrasaunách jiných levných značek je hodnota EMF vyšší než 100 mG.

V infrasauně by měl člověk především relaxovat, načerpat energii a plně si vychutnávat všechny benefity, které infrasauna nabízí. Ne být vystaven vysokým dávkám elektrosmogu.
V naší infrasauně se zářiči s nízkým EMF jsou hodnoty tohoto záření zanedbatelné.

Jaké mohou být účinky vysokého EMF na lidský organismus?
Četné studie přinesly protichůdné výsledky, ale někteří odborníci jsou přesvědčeni, že časté působení elektromagnetického záření s vysokými hodnotami může být hrozbou pro lidský organismus, následkem čehož mohou u některých senzitivních lidí vznikat:
- ztráta paměti
- deprese
- ztráta energie
- popudlivost
- neschopnost soustředit se
- oslabení imunitního systému
- chronická únava
- bolesti hlavy

Navzdory nejednotným názorům vědců a odborníků na danou problematiku, nechceme podcenit žádné potenciálně rizika působení EMF na lidský organismus, proto naše nová generace infrasaun BIET je vybavena kvalitními karbonovými zářiči s nízkým EMF, které jsou špičkou na našem trhu.

Pamatujte, že při výběru infrasauny není nejdůležitější design a ani nejnižší cena (i když ani to není nepodstatné), ale jsou to především kvalitní zářiče, které při provozu emitují minimální množství elektrosmogu.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info