AKCE

Domácí vodárna WilTec 3600

Čerpadlo dokáže zpracovat až 3 400 litrů čisté vody za hodinu.

4 290 Kč s DPH

5 090 Kč s DPH Sleva 800 Kč

Dostupnost Dostupnost: Skladem

Doručíme dne Doručíme dne: 30.09.2021

Výrobce: WilTec

Chraňte životní prostředí a zároveň šetřete peníze! S tímto systémem vodního čerpadla pro domácnost, který se skládá z hydraulického akumulátoru a proudového čerpadla s tlakovým spínačem, máte vše potřebné k tomu, abyste svému domovu nebo zahradě poskytli čistou vodu.
S tímto zařízením sprcha, pračka a dokonce ani splachování vaší toalety už nebudou plýtvat cennou pitnou vodou a místo toho se mohou zásobovat dešťovou nebo podzemní vodou pomocí studní nebo cisteren. To nejen chrání životní prostředí, ale také prodlužuje životnost vašich zařízení, protože dešťová voda má méně křídy než voda z vodovodu.
Čerpadlo je vybaveno tlakovým spínačem, který vám umožní přesně ovládat tlak vody, což umožňuje zvýšení tlaku bez námahy a tím efektivně zásobování horních pater domu.
V zahradě může být toto čerpadlo použito například na práci s automatickými postrekujúcimi systémy. Obvykle se používají s flexibilními hadicemi, které po vypnutí vody způsobují pokles tlaku v systému. Aby se tomu zabránilo, čerpadlo je vybaveno i kotlem, který vyrovnává tlak, což zase zabraňuje opětovnému spuštění čerpadla.
Spotřeba energie 1200 W a tlaková výška je 30 metrů, pracovní tlak 3 bary. Maximální tlak je 4,8 baru, přičemž čerpadlo dokáže zpracovat až 3 400 litrů čisté vody za hodinu. Tlaková nádrž má objem 19 litrů a je vyrobena z odolného plastu, který jí dodává dlouhou životnost.
Systém je vybaven integrovaným manometrem, který zajišťuje neustálou kontrolu nad pracovním tlakem. Automaticky zapne čerpadlo v případě poklesu tlaku vody v důsledku odebírání vody a vypne se, když je zásobník vody plný. Maximální zapínací tlak je 1,5 baru a maximální uzavírací tlak je 3 bary.
Protože se čerpadlo nezapíná tak často, spotřeba energie spolu s náklady na elektrickou energii klesnou a životnost výrobku se prodlouží.

Technické parametry:
Rozměry v mm: 455 x 265 x 500
Hmotnost: 12,5 kg
Materiál: železo
Vestavěný tlakový spínač:
Hodnota mechanického tlakového spínače 1,5-3,0 baru, dá se mírně nastavit.
1,5 baru znamená, že když tlak klesne na 1,5 baru, motor se spustí.
3,0 bar znamená, že když tlak dosáhne 3,0 baru, motor přestane fungovat.
Provozní napětí: 230 V / 50 Hz
Připojení 32,89 mm (G1 ") IG
Délka kabelu: 1,2 m
Průtok: 60 l / m
Sací zdvih: 7 m
Dodací výška: 30 m

Nový komentář

* (Povinné)

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info