Sada diamantových řezných kotoučů 110/115 - 4ks

4-dílná sada diamantových řezných kotoučů s průměrem 110/115 mm.

360 Kč s DPH

Dostupnost Dostupnost: 2 až 3 týdny

Výrobce: TROTEC

Čtyřdílná sada příslušenství s dlouhou životností pro ruční úhlové brusky ve značkové kvalitě TROTEC v souladu s normou EN 13236 obsahuje:
1x Diamantový řezný kotouč s plným okrajem AD 110 DW - Kotouč s tenkým 1,2 mm okrajem a průměrem 110 mm zajišťuje čisté a hladké řezy. Byl speciálně navržen na jemné zpracování křehkých stavebních materiálů, jako jsou dlaždice, mramor nebo keramika, procesem řezání za mokra.
1x Segmentový diamantový řezný kotouč AD 115 DD - Díky úzkým štěrbinám se zadními perforacemi zajišťují 8 mm široké řezné segmenty dobrou tepelnou toleranci i odběr materiálu pro rychlý suchý řez betonu, střešních tašek nebo abrazivních materiálů.
2x Turbo diamantový řezný kotouč AD 115 DB - univerzální řešení pro řezání za mokra i za sucha, vhodné prakticky pro všechny stavební materiály, jako například beton, dlaždice, slínek, taška, žula nebo jiný tvrdý kámen. Díky 8 mm turbo hraně kombinuje dlouhou životnost a vysoký pracovní výkon pro bezproblémové řezání s čistými řeznými hranami. Integrované chladicí otvory zajišťují dobrý odvod tepla, stabilizují hladký chod řezného kotouče a snižují jeho hlučnost.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info