Souprava 11ks řezných a brusných kotoučů

11 kvalitních kotoučů s dlouhou životností pro efektivní a úspornou práci.

290 Kč s DPH

Dostupnost Dostupnost: 2 až 3 týdny

Výrobce: TROTEC

Kotouče v souladu s EN 12413 ve značkové kvalitě Trotec mají vláknem vyztužené spojení syntetické pryskyřice s tkaninou, které udržuje brusné zrna v optimální vzájemné vzdálenosti, což zaručuje nejlepší vlastnosti materiálu pro vysoké zatížení a drsné řezání při vysokých obvodových rychlostech až do 80 m / s.
Díky zalomenému tvaru řezacích kotoučů je struktura disků dodatečně vyztužena, což přispívá ke zlepšení stabilního a čistého řezání i broušení.

Obsah sady:

5x Řezný kotouč na kov AD 125 M
Díky zrnitosti 36, stupni tvrdosti P a šířce řezu od 3,2 mm je tento řezací kotouč s dlouhou životností a odolností ideálním řešením pro řezání kovů a plechů. Jako abrazivum je v případě AD 125 M speciálně pro práci s kovem použit korund, který je čtvrtým nejtvrdším minerálem na světě a vyznačuje se svojí enormní houževnatostí.
5x Řezný kotouč na kámen AD 125 S
Kotouč je vyroben z karbidu křemíku, který má vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci s jeho tvrdostí dělá z brusných zrn z tohoto materiálu ideální brusivo pro minerály. Proto je AD 125 S se zrnitostí 30, stupněm tvrdosti P a šířkou řezu od 3,2 mm ideálním řešením pro rychlé řezání betonu, přírodního kamene, střešních tašek nebo vápenopískových cihel.
1x Kovový brusný kotouč AD 125 MG
Kotouč tvořen korundem se skleněnými vlákny se hodí zejména na hrubé broušení kovu. S tloušťkou 6 mm, zrnitostí 30 a stupněm tvrdosti P je AD 125 MG vhodný na opracování svarů a povrchů.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info