Filtr TAC 3000 H14 HEPA

HEPA filtry s certifikací pro třídu H14 oddělují více než 99,995% všech jemných suspendovaných látek a mají pouze stupeň penetrace 0,005%.

7 500 Kč s DPH

Dostupnost Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: TROTEC

Filtr H14 má 10krát vyšší separaci jako filtr H13. Filtry této třídy jsou užitečné například pro výrobu čistého vzduchu v operačních sálech, laboratořích nebo ve výrobních závodech na výrobu počítačových čipů.

Na filtrování virů lze použít filtry H14:
Viry mají velikost od 0,005 do 0,1 um. Většinou v kombinaci s jinými částicemi, jako jsou sliny, suspendované látky atd., Tvoří konglomeráty.
Konglomeráty jsou také známé jako bakterie. Zpravidla mají velikost mezi 0,4 um a 0,5 um. Spolehlivější separace choroboplodných zárodků (konglomerátů) se provádí použitím minimálně filtrů H14.
Každý filtr je testován podle EN 1822 a DIN EN 60335-2-69 a je mu přiděleno vlastní sériové číslo. Protokol o zkoušce nebo certifikát o zkoušce je přiložen ke každému filtru.

Povrch filtru cca 7,5 m².
Rozměry: 405 x 405 x 160 mm

Poznámka: Při výměně filtru filtrů H14, které jsou s největší pravděpodobností kontaminovány, je třeba nosit vhodné ochranné prostředky a zavést hygienické a dezinfekční opatření.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info