NOVINKA

HEPA filtr 3v1 pro čističku TROTEC AirgoClean 11 E

Náhradní filtr 3 v 1 pro AirgoClean® 11 E

650 Kč s DPH

Dostupnost Dostupnost: Skladem

Doručíme dne Doručíme dne: 22.10.2021

Výrobce: TROTEC

Filtrační technologie "Triple Protection"
Kombinací tří různých filtračních technologií jsou alergeny a znečišťující částice, jakož i patogeny spolehlivě odfiltrovány z vnitřního vzduchu.

Předfiltry DACRON®
DACRON® je název pro synteticky nekonečné vlákna vyrobené z polyesteru, které jsou ideální vhodné jako předfiltry pro čištění vzduchu díky svým obzvlášť alergicky neutrálním vlastnostem. Předfiltry ze syntetických vláken jsou obzvláště odolné proti roztržení, odolné a vodoodpudivé. Filtr ze syntetických vláken již spolehlivě filtruje lehký až střední zápach, hrubý domácí prach a zvířecí chlupy ze vzduchu v místnosti

Uhlíkový filtr
Přídavný uhlíkový filtr vyrobený z uhlíku je ideální pro všechny kuřáky. Kromě znečišťujících látek tento filtr s aktivním uhlím účinně neutralizuje pachy tabáku, pachy domácích mazlíčků, kuchyňské pachy, pachy kouře, jakož i pachy formaldehydu a rozpouštědel z okolního vzduchu. Čistý vzduch - bez nepříjemných pachů.

HEPA filtr
Viry, bakterie, pyl, alergeny, jemné prachové částice a spóry plísní až do velikosti 0,3 mikrometru jsou eliminovány ve filtru HEPA. Díky vysoké účinnosti separace 99,97% se filtry této třídy filtrů používají například v laboratořích citlivých na hygienu a při výrobě potravin. Nejlepší podmínky pro přeměnu vašich čtyř stěn na oázu pohody s čistým, filtrovaným a čerstvým vzduchem v místnosti.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info