Generátor ozonu TROTEC Airozon Supercracker

Generátor ozonu TROTEC Airozon Supercracker

Nejvýkonnější model od Trotec-u je nejen jedním z nejúčinnějších mobilních generátorů ozonu na trhu, ale také jedním z nejrychlejších!

117 800 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 30.09.2020

Výrobce: TROTEC

Supercracker může být nakonfigurován uživatelsky přívětivý prostřednictvím ovládání menu pomocí ovládacího panelu - kromě možností manuálního nastavení - vybaveného četnými automatickými programy pro specifikaci požadavků na rozdělovač.

Organické látky pocházející z procesů odpařování nebo rozkladu sestávají hlavně ze sloučenin dusíku, síry a uhlovodíků, které se neutralizují pomocí specifické oxidace pomocí generátorů ozonu Trotec.

Díky inovativnímu ozonizační postupu je Airozon Supercracker schopen produkovat obzvláště reaktivní koncentrace ozonu ve vzduchu v místnosti! Okrem toho je mobilný generátor vybavený špeciálnym režimom regenerácie kyslíka, ktorý po úprave miestnosti aktívne zrýchľuje odbúravanie ozónu.

Praktické výhody díky režimu regenerace kyslíku ...
Airozon Supercracker produkuje obzvláště vysoce účinnou koncentraci ozónu. Na urychlení neutralizace ozónu po úpravě místnosti je proto zařízení vybaveno speciálním režimem regenerace kyslíku:
Při konvenčních generátorech ozonu musí ozón nejdříve vstoupit do kyslíku předtím, než se dostane do ošetřených místností. Díky svému režimu regenerace kyslíku Airozon Supercracker tento proces urychluje aktivní přeměnou ozónu na kyslík.
Díky režimu regenerace kyslíku lze uskutečnit podstatně rychleji čištění!


Technické parametry
-Max. průtok vzduchu: 500 m³ / h
-Max. výstup ozónu: 10 000 mg / h
-Síťové připojení: 230 V / 50 Hz
-Max. příkon: 300 W
-Nominální spotřeba proudu: 1,5 A
-Doporučené tavení: 10 A
-Připojovací zástrčka: CEE 7/7
-Délka kabelu: 1,7 m
Rozměry
-Délka: 400 mm
-Šířka: 600 mm
-Výška: 890 mm
-Hmotnost: 20 kg

Funkce
Režim regenerace kyslíku: ano
Časovač: ano (integrovaný)
Počítadlo provozních hodin: ano (integrované)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info