AKCE

Domácí vodárna WilTec 3800

Se spotřebou energie 1200 W a výškou čerpadla 0,48 metrů (max. 4,8 baru) dokáže čerpadlo zpracovat až 3 800 litrů čisté vody za hodinu.

4 190 Kč s DPH

6 090 Kč s DPH Sleva 1 900 Kč

Dostupnost Dostupnost: Skladem

Doručíme dne Doručíme dne: 30.09.2021

Výrobce: WilTec

Chraňte životní prostředí a zároveň šetřete peníze! S tímto systémem vodního čerpadla pro domácnost, který se skládá z hydraulického akumulátoru a proudového čerpadla s tlakovým spínačem, máte vše potřebné k tomu, abyste svému domovu nebo zahradě poskytli čistou vodu.
Hlavním zaměřením systému je přívod vody do vašeho domu. S tímto zařízením sprcha, pračka a dokonce ani splachování vaší toalety už nebudou plýtvat cennou pitnou vodou a místo toho se mohou zásobovat dešťovou nebo podzemní vodou pomocí studní nebo cisteren. To nejen chrání životní prostředí, ale také prodlužuje životnost vašich zařízení, protože dešťová voda má méně křídy než voda z vodovodu.
Čerpadlo je dále vhodné k použití jako systém zvyšování tlaku a je vybaveno tlakovým spínačem, který vám umožní přesně ovládat tlak vody, což umožňuje zvýšení tlaku bez námahy a tím efektivně zásobování horních pater domu.
V zahradě může být toto čerpadlo použito například na práci s automatickými postřiku systémy.
Se spotřebou energie 1200 W a výškou čerpadla 0,48 metrů (max. 4,8 baru) dokáže čerpadlo zpracovat až 3 800 litrů čisté vody za hodinu. Tlaková nádrž má objem 19 litrů a je vyrobena z nerozbitného plastu, díky čemuž je odolná a odolná. Skříň kotle a čerpadla jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a je odolná. Je také ideální pro mobilní použití.
Systém je vybaven integrovaným manometrem, který zajišťuje neustálou kontrolu nad pracovním tlakem. Čerpadlo se zapne méně často v závislosti na velikosti zásobníku vody, protože do větších nádrží je možné uložit více vody.

Technické parametry:
Zabudovaný tlakový spínač
Frekvence: 50/60 Hz

Nový komentář

* (Povinné)

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info