Generátor ozonu TROTEC Airozon 5000

Generátor ozonu TROTEC Airozon 5000

Tento generátor ozonu zaujme nejen lehkou hmotností a kompaktními rozměry, ale i tím, že generuje senzační 5 000 miligramů ozonu za hodinu a je tedy vhodný pro nejrůznější úkoly.

37 550 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 30.09.2020

Výrobce: TROTEC

Ať už v důsledku následných škod v případě požáru nebo poškození vodou, nepříjemných zápachů v hotelích, domácnostech nebo nemocnicích, eliminace tabákového kouře nebo zápachu zvířat v autech, zápach hoření po požáru z kabelů nebo zatuchlý zápach v pronajatých bytech - toto vše vyřeší generátory ozonu od firmy Trotec a umožňují destrukci najperzistentnejších molekul zápachu bez použití chemikálií nebo vůní.

Aplikace vysokých koncentrací ozonu na celé místnosti je mimořádně účinný způsob boje proti virům nebo bakteriím. Plynný ozon se šíří rychle a rovnoměrně po celé místnosti v krátkém čase, a to iv oblastech nepřístupných konvenčním dezinfekčním prostředkem.

Studie prokázaly, že 99% virů lze usmrtit již po krátkém období čištění s vysokou koncentrací ozonu. Proto je úprava ozónem obzvláště hospodárným prostředkem pro provádění dezinfekce ve velkém měřítku, například v odděleních vlaků, turistických autobusů, trajektů nebo výletních lodí.

Tehnické parametry
-Max. průtok vzduchu: 340 m³ / h
-Max. výstup ozónu: 5000 mg / h
-Síťové připojení: 230 V / 50 Hz
-Max. příkon: 115 W
-Doporučené tavení: 10 A
-Připojovací zástrčka: CEE 7/7
-Délka kabelu: 1.7 m
Rozměry
-Délka: 460 mm
-Šířka: 310 mm
-Výška: 320 mm
-Hmotnost: 7 kg

Funkce
Režim regenerace kyslíku: ne
Časovač: ano (integrovaný)
Počítadlo provozních hodin: ano (integrované)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info