VÝPRODEJ

Čistička vzduchu WDH AP1101 bílá

Tento stylový a spolehlivý čistič vzduchu zaujme svým dobrým poměrem cena / výkon a velmi tichým provozem.

7 020 Kč s DPH

10 260 Kč s DPH Sleva 3 240 Kč

Dostupnost Dostupnost: Skladem

Doručíme dne Doručíme dne: 22.10.2021

Výrobce: WDH

Čistička vzduchu usnadňuje každodenní život lidem trpících na astma a různé alergie, čímž poskytujete uklidňující prostředí. Svým moderním, elegantním designem je integrován do každé domácnosti.

Pětistupňová rychlost ventilátoru čističky vzduchu zajišťuje, že průtok vzduchu je vždy v souladu se stupněm kontaminace. Při nejvyšší rychlosti ventilátoru je cirkulace vzduchu 600 m³ / h, zatímco při nejmenší rychlosti je tato hodnota 170 m³ / h. Cirkulace vzduchu 600 m³ / h je také velmi vysoká v porovnání s konkurenčními zařízeními na čištění vzduchu. Toho lze dosáhnout použitím vysoce kvalitního nízkonapěťového a tichého ventilátoru. Tento vzduchový čistič WDH-AP1101 může během několika hodin vyčistit průměrný nebo silně znečištěný prostor.

S LED displejem můžete získat okamžitý obraz o provozu jednotky a potřebném čištění s indikátorem výměny filtru na přístroji. Obsahuje moderní dálkové ovládání, které je možné použít k ovládání téměř všech funkcí.

Technické parametry:
- Doporučená velikost místnosti: do 60 m² (150 m³)
- Maximální cirkulace vzduchu: 600 m³ / h
- 5 rychlostních kroků ventilátoru
- Napětí: 220V-240V / 50Hz
- Maximální spotřeba: 37 W (0,2 A)
- Rozměry (V x Š x H): 645 x 337 x 190 mm
- Hmotnost: 6,5 kg

Vlastnosti a výhody:
- omyvatelný předfiltr: odstraňuje všechny větší částice a tím zajišťuje delší životnost filtru HEPA.
- HEPA filtr: zachycuje a filtruje částice do velikosti 0,0003 mm. Patří mezi ně pyly, bakterie, spory plísní a prach s účinností 99,97%.
- Filtr s aktivním uhlím: pomáhá eliminovat mnoho druhů pachů (např. Cigaretový kouř) a také toxické výpary, plyny a rozpouštědla.
- Fotokatalyzačný filtr: je schopen rychle rozložit formaldehyd, benzen, toluen a mnoho jiných škodlivých plynů. Zabíjí bakterie a viry ve vzduchu.
- Snímač kvality vzduchu: automaticky měří kvalitu vzduchu. Pokud je kvalita vzduchu dobrá, vzduchový čistič se automaticky přepne na nejslabší provozní režim (noční režim). Pokud je kvalita vzduchu menší, operační úroveň se automaticky upraví (turbo, silná nebo slabá).
- Dálkové ovládání.
- Noční režim.
- Signalizuje nutnost výměny filtru.
- Dobrá mobilita díky přenosným rukojetím a nízké hmotnosti.
- Moderní a velmi jasný displej.
- Moderní design.
- Tichý provoz

Příklady použití:
Astmatici a alergické osoby: S touto čističkou vzduchu mohou alergici a citlivé osoby konečně lépe dýchat díky mimořádně vysoké filtraci bakterií, alergenů roztočů, pylu a mnoha dalších patogenů!
Zdravější podnebí: Chcete žít v zdravějším prostředí? S touto čističkou vzduchu vytváříte zdravější prostředí a tím výrazněji pohodlí. Toto je obzvláště důležité pro děti, starší a nemocné lidi.
Odstranění cigaretového kouře: Díky této čističce vzduchu je nejen nepříjemný kouř z cigaret absorbován a neutralizován rychleji, ale nikotin má menší šanci usadit se ve vašem vozidle.
Odstranění jemného prachu a výfukových plynů.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Vitajte

Přihlášení

Nový zákazník

Nemáte ešte u nás účet?
Nech sa páci, zaregistrujte sa prosím a nakupujte rýchlo a pohodlne.

Zaregistrujte se

Táto stránka používa cookies. Viac info